Skibobsport.cz - výroba a prodej skibobů z vybraných komponentů na mírů.

Hlavní myšlenkou projektu je možnost nabídnout zájemcům o tento
druh zimního sportu zařízení - skibob, který bude každému sestaven
z vybraných komponentů na míru.

CZ EN DE
Skibob pro handicapované
kontaktujte nás
info@skibobsport.cz
Úvodem
#8250;

máte zájem o sestavení podobného skibobu na míru?

Z jakých komponentů může být složen tento skibob snowbike?

#8250;

O skibobu

PROJEKT ZAKÁZKOVÉ STAVBY SPORTOVNÍCH SKIBOBŮ

Hlavní myšlenkou projektu je možnost nabídnout zájemcům o tento druh zimního sportu zařízení - skibob, který lze nastavit optimálně pro každou postavu.

Skibob se staví na zakázku podle objednávky klienta. Při objednávce se upřesňují detaily potřebné pro splnění jeho požadavků a představ. Dodací lhůta bývá zpravidla 5 až 7 týdnů od závazné objednávky a složení finanční zálohy.

Konstrukce všech velikostí skibobu je navržena tak, aby umožňovala poměrně značnou variabilitu nastavení. Jezdec má možnost seřídit si skibob na míru, aby co nejvíce vyhovoval jeho výšce, váze, způsobu jízdy a pohodlí.

Na výběr jsou tři rozměry rámů, které se objednávají podle výšky jezdce. Rámy se dodávají standardně v bílé barvě s barevným potiskem. Na přání je možné konzultovat možnost dodání rámu v jiném barevném provedení. Zákazník může obdržet rám skibobu i bez barevného potisku.

Do základního nastavení patří především nastavení tuhosti odpružení přední i zadní lyže a také nastavení odskoku lyže (rychlost návratu do výchozí polohy). Nastavení odpružení je odvislé od hmotnosti jezdce a předpokládaného stylu jízdy. Změnou polohy tlumičů proti rámu („přepákováním“) lze měnit nejen vlastnosti odpružení, ale i upravit výšku sedadla skibobu.

Sedadlo skibobu je možné posunout vpřed i vzad v podélné ose podle potřeb jezdce.

Konstrukce řízení umožňuje výškovou úpravu řídítek posouváním představce po řídící tyči a zároveň jejich naklon vpřed i vzad tak, aby posed jezdce byl pohodlný a odpovídal co nejvíce jeho postavě. Na řídítka je možné namontovat různé typy madel (gripů).

Skibob je osazen párem speciálních lyží.s délkou cca 100 cm. Na stejných lyžích jezdí i naše reprezentační družstvo.

Doporučujeme při jízdě na skibobu používat krátké lyže na nohy jezdce. Jízda se tak stává mnohem jistější a při jízdě v ostřejších obloucích se snadněji udržuje stabilita. Také přeprava na vlecích je výrazně snadnější.

#8250;
#8250;
#8250;
Mám zájem o nezávaznou kalkulaci skibobu na míru
Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo.
Copyright © 2024 Skibobsport.cz - Libor Louda – všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio Pixel Design | CMS Pixel Admin | SEO a internetový marketing
Tvorba webových stránek PixelDesign
#8250;