Skibobsport.cz - výroba a prodej skibobů z vybraných komponentů na mírů.

Hlavní myšlenkou projektu je možnost nabídnout zájemcům o tento
druh zimního sportu zařízení - skibob, který bude každému sestaven
z vybraných komponentů na míru.

CZ EN DE
Skibob pro handicapované
kontaktujte nás
info@skibobsport.cz
Úvodem
#8250;

máte zájem o sestavení podobného skibobu na míru?

Z jakých komponentů může být složen tento skibob snowbike?

#8250;

Popis skibobu na míru

Při návrhu konstrukce skibobu byl kladen důraz na pevnost všech nosných částí. Důležitým kritériem byla také variabilita umožňující individuální nastavení a seřízení skibobu podle hmotnosti a výšky jezdce, případně stylu jízdy.

Trubkový rám z hliníkové slitiny svařovaný metodou TIG je povrchově upraven kvalitním nástřikem práškovou vypalovací barvou.

Řídítka s představcem se dodávají typu MTB nebo BMX a lze je snadno nastavit do polohy, která jezdci ergonomicky nejlépe vyhovuje.

Ostatní komponenty konstrukce rámu a drobné součástky jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, včetně nerezového spojovacího materiálu.

Stěžejním prvkem je dobré odpružení přední a zadní lyže s velkým zdvihem při propružení. Skibob je dodáván se značkovými olejovými tlumiči opatřenými vinutou pružinou.Tlumiče je možné osadit pružinami různé tuhosti v závislosti na hmotnosti jezdce. Změnou výškového i úhlového nastavení tlumičů proti konstrukci rámu může jezdec přizpůsobit jejich chování v závislosti na své hmotnosti a výšce, případně stylu jízdy.

Lyže, kterými je skibob osazen, jsou specialně vyvinuty pro jízdu na skibobu. Mají délku cca 100 cm a jsou stejného typu jako používá naše reprezentační družstvo. Lyže jsou ke kyvným ramenům přichyceny speciálním vázáním.

Tvarované pohodlné sedlo lze posunout vpřed i vzad a upravit jeho polohu podle individuálních potřeb a velikosti jezdce.

#8250;
#8250;
#8250;
Mám zájem o nezávaznou kalkulaci skibobu na míru
Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by vás zajímalo.
Copyright © 2023 Skibobsport.cz - Libor Louda – všechna práva vyhrazena
Vytvořilo webové studio Pixel Design | CMS Pixel Admin | SEO a internetový marketing
Tvorba webových stránek PixelDesign
#8250;